Zhoupněte se ve větru (nebo jen tak)

06.05.2016

Šumění moře, krákorání racků, vůně pečených makrel, kniha na klíně, houpací síť a božský klid... Máte teď chuť všem říct: "Zavřete oči, odcházím..." ? Pak jste zralí na dovolenou! Nabízím pár tipů, jak se na ni připravit. Jak známo, příprava je totiž polovinou úspěchu...

Pokud vám opravdu všichni lezou na nervy a potřebujete uniknout, zkuste se ukrýt v Cacoonu od Hamacu. Hodí se i na balkon či terasu a poskytuje maximální soukromí.

Jste-li vlastníkem rybníka s vrbami, lesa či alespoň jedné vzrostlejší třešně, pak si vytvořte oázu klidu a pohody ve větvích stromů. Závěsné křeslo „Shenzhoux” totálně splyne s okolní přírodou, takže je šance, že vás nikdo neodhalí...


Pro ty, kdo nemají možnost vegetovat venku či na terase, vytvořil francouzský designér Guillaume Lelasseu nádherná závěsná křesla Concept Suspendu, která jsou vyráběna v limitovaných sériích. Punc jedinečnosti dodává fakt, že každý kus je ručně číslován a podepsán.

Fanoušky neotřelých designových kreací jistě nadchnou závěsná křesla SWINGY OUT, dětské houpací křeslo KANGOO a klasika z dílny designérky Patricie Urquiola LOUIS VUITTON.

Trocha avantgardy pro pány. Francouzský ARAKIND.

Tak, teď už máte natrénováno, takže vzhůru na dovolenou!... :-D