Spolupráce

HOME STAGING je finančně nenáročný a časově efektivní způsob, jak nemovitost připravit k prodeji/pronájmu.

Při provádění HOME STAGINGU je nemovitost upravována pro potenciální zájemce, nikoliv pro současného majitele.

Cílem HOME STAGINGU je upravit nemovitost tak, aby si potenciální zájemci byli schopni představit, jak by v těchto prostorech mohla žít právě jejich rodina.

PRVNÍ DOJEM JE POUZE JEDEN!

95 % kupujících se rozhoduje na základě emotivních pohnutek
30 vteřin stačí na to, aby se zájemce rozhodl, zda nemovitost koupí či nikoliv!Home staging [čti houm stejdžing] je příprava nemovitosti na prodej nebo pronájem a její profesionální prezentace na realitním trhu.

Na rozdíl od interiérového designu, který je zaměřen na vlastní domov nebo firemní prostory, Home staging se zaměřuje na nemovitosti určené k prodeji nebo pronájmu. Cílem je zvýšení atraktivity nemovitosti pro co nejširší okruh potenciálních zájemců a to především sladěním barevných schémat, uspořádáním nábytku a barevně sladěných doplňků, nastavení osvětlení a odstranění všech negativních elementů, které by potenciálnímu zájemci ztěžovaly představu, že by právě tady mohl bydlet.

Home staging vznikl jako samostatný obor v USA koncem 70. let 20. století. Postupně se rozšířil a stal velmi populární po USA a v zemích západní Evropy (Velká Británie, Španělsko apod.). Do České republiky ho v lednu r. 2010 uvedla Jitka Kobzová.

PRVNÍ KONZULTACE

Jde o nezávazné setkání, při kterém mi sdělíte s čím potřebujete ve svém interiéru pomoci.
Připravte si fotky či obrázky toho, co se vám líbí, rozmyslete si k jakému účelu má interiér sloužit a co opravdu nemáte rádi.
Pro orientaci, jaký styl by se vám mohl líbit, shlédněte webovky www.stylainterier.cz.
Na oplátku vám ukáži své projektové portfolio a vysvětlím způsob práce.
Jestliže se rozhodnete pro spolupráci, společně se dohodneme na rozsahu, na postupu, termínech, cenách…
Pokud se předběžně dohodneme, provedu též rovnou zaměření a nafocení upravovaného prostoru.


DESIGNOVÝ NÁVRH

vlada zuzak byt.jpg

Vytvořím pro vás designový návrh, který bude zahrnovat barevné schéma, materiálové zpracování, dispoziční řešení prostoru a informace o konkrétních nábytkových a doplňkových prvcích, jejichž použití v řešeném prostoru doporučuji.

Během vývoje finálního návrhu se s vámi ještě několikrát setkám, abychom společně konzultovali celkový koncept, nápady a detaily řešení.

REALIZACE

Realizaci si můžete provést sami na základě vypracovaného designového návrhu a seznamu vybavení, které bude obsahovat nejen ceny, ale též informace, kde lze dané vybavení zakoupit.

Pokud budete chtít s realizací pomoci, domluvíme se na postupu dle vašich časových a finančních možností.