Na čem sedí Skandinávci...

02.05.2016

Skandinávci jsou známí pro svůj velmi demokratický a radostný přístup k životu. Přestože žijí v drsných přírodních podmínkách, umějí si užívat života mnohem lépe a více, než my, co máme kolem sebe pohodu mírného podnebného pásu. Nějraději žijí v rodinných domcích v souladu s přírodou. Proto se obklopují jednoduchými, ale na výsost účelnými věcmi...


Foto: Westwing Home & Living

Typická švédská červená barva s názvem Faluröd. Barva má své jméno podle červeného barviva z dolu na měď ve městě Falun. Díky složení pigmentu má ochranný účinek na dřevo v typickém severském počasí, proto ji uvidíte na mnoha domech ve Švédsku i Finsku. Na nábytku vypadá v kombinaci s bílou naprosto skvostně!

Futon „Edge Amarillo II” od značky KARUP (180 x 80 x 75 cm) je vkusný a hravý kousek s jednoduchou, avšak bytelnou konstrukcí. Vhodný nejen na sezení, ale i krátkého šlofíčka po obědě. :-)

Rozkládací křeslo „Nido Lime” (85 x 90 x 75 cm) zaujme nejen děti. I můj pes se do něj občas souká. Ale tomu vyhovuje více rozložená verze. Přece jen je poněkud větší...


Tak tohle mě přátelé dostalo! Sedací míč „Kiesel”. Mé srdce plesá! Žádné umělohmotné nevkusné hrůzy. Abyste se doma nehádali, doporučuji pro každého jeden... ;-)


Do chodby, do kuchyně, do ložnice. Tam všude se hodí malé stoličky a sedací křesílka, na kterých můžete na chvíli spočinout a uvolnit své bolavé nožky. Čistý a jednoduchý design je základem.

Všechny zde uvedené výrobky lze zakoupit na novém serveru WESTWING HOME AND LIVING, ze kterého jsem já sama nadšená. Super věci za príma ceny. Vřele doporučuji.